fbpx

Базис

Поєднання транспортного мікромоделювання дорожнього руху з транспортним плануванням

Спеціалістом з транспортного планування Анастасією Юрченко було здійснене транспортне планування частини території, що потребувала вдосконаленню організації дорожнього руху, у зв’язку з завантаженням центрального транспортного вузла, що ускладнює рух усіх видів транспорту.

В ході роботи виникла потреба у співпраці з спеціалістами ТОВ “А+С Україна”, які є спеціалістами на вдосконаленні транспортних мереж населених пунктів.

Мікромоделювання частини території було здійснене з метою організації дорожнього руху в межах кварталу, що обмежений вулицями Маякська, Соборна та двома провулками 1-й Соборний та 2-1 Маякський, що дозволило змоделювати зменшення транспортних проблем, такі як затори, дтп тощо.

В результаті поєднання результатів транспортного мікромоделювання та підходів транспортного планування необхідним є: 

  1. влаштувати перехідно-швидкісні смуги вздовж локального центру по вулиці Маякська, згідно вимог ДБН В.2.3-4:2015 “Автомобільні дороги”;
  2. перенести та влаштувати зупинкові майданчики по вулицям Соборна та Маякська, згідно вимогам ГБН В.2.3-37641918-550:2018 “Зупинки маршрутного транспорту. Загальні вимоги до проектування”;
  3. влаштування наземних пішохідних переходів, згідно вимог ДБН В.2.3-4:2015 “Автомобільні дороги”;
  4. Усунення стихійного розміщення автомобілів вздовж території локального центру.

В результаті мікромоделювання були отримані картограми швидкостей руху, картограми щільностей руху, картограми навантаження на мережу, картограми відносного часу затримок в мережі та транспортно-експлуатаційні показники.

Під час мікромоделювання було здійснено 4 сценарії (проєктних рішень) організації дорожнього руху. В результаті чого були обрані сценарій 2 для буднів та сценарій 4 для вихідних.

Результати сценаріїв показані нижче:

 

Сценарій 2. Картограма відносного часу затримок в мережі.

Сценарій 4. Картограма відносного часу затримок в мережі.

Автор - главный Архитектор ПБ"БАЗИС" Суровая Олеся Сергеевна

Автор - главный Архитектор ПБ"БАЗИС" Суровая Олеся Сергеевна

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Просмотров: 79
error: Копирование контента запрещено!!!