fbpx

Базис

НОВІ ЧОБРУЧІ. Генеральний план населеного пункту поєднаний з планом зонування території зі зміною меж

Географічне положення населеного пункту – 460 52′ 01” північної широти, 300 04′ 28” східної довготи. Село Нові Чобручі розташоване в степовій зоні України. Населений пункт розташований безпосередньо по межі з м. Роздільна Роздільнянського району Одеської області з півдня та входить до приміської зони м. Роздільна. Село Нові Чобручі розташоване на відстані 78,5 км від обласного центру м. Одеси.

Відповідно до Регіональної схеми формування екологічної мережі Одеської області, затвердженої рішенням Одеської обласної ради від 20.05.2011 року №136-VI, територія населеного пункту Нові Чобручі входить до складу Південно-Українського природного коридору національної екологічної мережі.

На території населеного пункту Нові Чобручі відсутній сформований загальний громадський центр. Проєктними рішеннями заплановано розміщення громадського центру в районі перетину вулиць Проєктна-5 та Проєктна-6, а саме: підприємство громадського харчування на 50 посадкових місць, підприємство торгівлі та заклад охорони здоров’я.

Планується створення системи озелених територій вздовж існуючого каскаду водойм, що вносяться до проєктних меж села та повинні мати зосереджений характер розміщення на території населеного пункту з метою дотримання нормативних радіусів доступності та формування цілісного комплексу «зеленого коридору» сільського поселення. 

Етапи реалізації проєктних рішень:

  • 1 етап – садибне житлове будівництво по вулицям Степова, Толстого, Садова, Уютна, Спортивна, Центральна, Проєктна-5 та Проєктна-6; розпланування території рекреаційного призначення – парку з майданчиками активного відпочинку; будівництво пожежного депо; трасування централізованої мережі водовідведення; заходи з рекультивації територій несанкціонованих сміттєзвалищ; розроблення схеми санітарного очищення території; закриття кладовища традиційного поховання та розроблення детального плану території під улаштування нового за межами населеного пункту, розроблення проєкту землеустрою щодо встановлення проєктної межі населеного пункту; 
  • 2 етап – садибне житлове будівництво по вулицям Проєктна-1, Проєктна-2, Проєктна-3, Проєктна-4, Проєктна-5 та частково існуючим вулицям; будівництво об’єктів громадського та комунального призначення; трасування централізованих проєктних мереж для проєктних кварталів; прокладання нових вулиць та реалізація проєктних рішень, які не будуть виконані у 1 етапі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Копирование контента запрещено!!!