fbpx

Базис

ЄВГЕНІВКА Генеральний план населеного пункту поєднаний з планом зонування території зі зміною меж

Євгенівка – село, відноситься до Євгенівської сільської ради, якій підпорядковані також населені пункти Володимирівка та Рівне. Розташоване в мальовничій місцевості.  Площа населеного пункту Євгенівка станом на 01.01.2018р. становить 197,19 га, населення – 691 особа. За групою сільських поселень с. Євгенівка відноситься до великого поселення.Населений пункт Євгенівка розташований на відстані 27 км від районного центру м. Тарутино  Тарутинського району Одеської області та на відстані 220,9 км від обласного центру м. Одеси.Проектом передбачається розширення меж населеного пункту Євгенівка. Пропозиції по зміні меж населеного пункту Євгенівка вносилися виконкомом сільської ради, а також підлягали обговоренню на громадських слуханнях.Проектним рішеннями дійсного містобудівної документації заплановано доповнити громадський центр фельдшерсько-акушерським пунктом, спортивними майданчиками та спорудами, будинком для пристарілих, дитячим оздоровчим комплексом, бібліотекою, банно-пральним комплексом та ін.
Враховуючи той факт, що в межах населеного пункту в наявності один недіючий дошкільний навчальний заклад на 2 групи, на перспективу рішеннями генерального плану заплановано його відновний ремонт.
Також, заплановано здійснити відновний ремонт та реконструкцію двох дошкільних навчальних закладів на 2 групи в межах населеного пункту с.Євгенівка в житловому кварталі проектної садибної забудови.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

error: Копирование контента запрещено!!!