fbpx

Базис

ДМИТРІВКА Генеральний план населеного пункту поєднаний з планом зонування території зі зміною меж

Дмитрівка – село, що знаходиться у підпорядкуванні Прибужанівської сільської ради і входить до складу Прибужанівського ОТГ, з адміністративним центром – село Прибужани.Площа населеного пункту Дмитрівка станом на 01.01.2018р. становить 132,30 га, населення – 506 осіб. За групою сільських поселень Дмитрівка відноситься до середнього поселення.

Проектом передбачається розширення меж населеного пункту Дмитрівка. Пропозиції по зміні меж населеного пункту Дмитрівка вносилися виконкомом сільської ради, а також підлягали обговоренню на громадських слуханнях.

Проектним рішеннями заплановано удосконалення громадського центру, а саме: модернізація загальноосвітньої школи з І-ІІ ступеню (на 9 класів) до І-ІІІ ступеню (на 12 класів), що розташована по вулиці Шкільна, 2, яка обслуговує населення сіл Бакай, Рюмівське та Білоусівка; розширення території школи зі створенням спортивного ядра; будівництво дитячого садку-яслі на 1 ясельну групу (15 місць) та 2 групи загального розвитку (на 20 місць); будівництво будинку-інтернату для літніх людей на 15 місць; будівництво дитячого оздоровчого комплексу на 100 місць; будівництво дитячого табору на 100 місць; будівництво центру дозвілля на 250 місць.

Планується створення системи озелених територій (парк відпочинку) вздовж вулиці Проектна-3 та територій лісопарків (створені на базі існуючих ділянок лісогосподарського призначення), що повинен мати розсереджений характер розміщення на території населеного пункту з метою дотримання нормативних радіусів доступності та формування цілісного комплексу «зеленого коридору» сільського поселення.

Згідно пункту 7.3 ДСанПІН 2.2.028-99 території  закритих кладовищ після завершення кладовищного періоду при відповідному рівні упорядкування, можуть бути відведені під парки та сквери. Таким чином, враховуючи довідку Прибужанівської сільської ради №1257.04.07 від 26.10.2018 року щодо останніх захоронень та розрахунковий строк розроблення містобудівної документації (20 років), проектним рішенням дійсної містобудівної документації – заплановано створення меморіального скверу на місці закритого кладовища традиційного поховання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

error: Копирование контента запрещено!!!