fbpx

Базис

КОДИМА. ФРАГМЕНТ КОМПЛЕКСНОЇ СХЕМИ. Розміщення тимчасових споруд та архітипу для провадження підприємницької діяльності

Комплексна схема розміщення тимчасових споруд та архітипу для провадження підприємницької діяльності на території м. Кодима Кодимського району Одеської області розроблена, згідно рішення Кодимської міської ради №1807-VII від 18 березня 2020 року «Про розроблення Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд та архітипу для провадження підприємницької діяльності на території м. Кодима», з визначенням всіх планувальних обмежень використання території, згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами.

Комплексна схема розроблена частково в межах вулиці Соборна та вулиці Тимірязєва населеного пункту м. Кодима.

Відповідно до ч. 4 ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 р. № 3038-VI, розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності здійснюється в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері містобудування. На сьогодні це Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 р. № 244.

Головна мета дійсної комплексної схеми – упорядкування елементів міського середовища, недопущення безсистемного, хаотичного розміщення та перенасиченості міського простору тичасовими спорудами; покращення естетичного вигляду міста; покращення благоустрою та збереження архітектурного вигляду міста; сприяння розвитку підприємництва; визначення точок розміщення тимчасових споруд в Комплексній схемі та вимог до фактичних місць розташування тичасових споруд.

При визначені точок в Комплексній схемі за основу були прийняті пропозиції від Кодимської міської ради та відображені з урахуванням вимог будівельних, санітарно-гігієнічних норм, а також існуючих містобудівних обмежень, вимог щодо охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання територій, охорони історико-культурної спадщини, земельно-господарського устрою.

Точка розміщення тимчасової споруди наноситься на топографо-геодезичній основі М 1:500, з прив’язкою до місцевої системи координат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Копирование контента запрещено!!!