fbpx

Базис

ЛИМАНСЬКЕ. АЗК. Детальний план території

Детальний план території, що обмежена вулицями: Гагаріна, Чкалова, Шкільний провулок, та Виноградна в смт. Лиманське Лиманської селищної ради Роздільнянського району Одеської області, розроблений, згідно рішення Лиманської селищної ради про розроблення «Детального плану території, що обмежена вулицями: Гагаріна, Чкалова, Шкільний провулок, та Виноградна в смт. Лиманське Лиманської селищної ради Роздільнянського району Одеської області», з визначенням всіх планувальних обмежень використання території, згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами.

Відповідно до п. 10.8.15 ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», запланований АЗК передбачається розташувати в межах населеного пункту Лиманське Роздільнянського району Одеської області вздовж автомобільної дороги державного значення (Т-16-25) КПП«Кучурган» – Біляївка – Маяки – Овідіополь та в санітарно-захисній зоні закритого кладовища традиційного поховання ( згідно рішення Лиманської селищної ради від 26.10.2017 року № 674-VІ).

Розташування плануємого АЗК (потужність тип А, ІІ категорії) не порушує вимоги п.10.8.20 ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій» щодо розміщення в межах населеного пункту.
Забороняється розміщувати АЗК на житлових та пішохідних вулицях, внутрішньоквартальних проїздах, згідно п. 10.8.16 ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій». Запланований АЗК не порушує ці вимоги щодо сумарної місткості підземних резервуарів для зберігання рідкого палива не перевищує 80 м3.
Територія, що розглядається, розташована в зоні магістралей підвищенного містоформувального значення.
Основні принципи планувально-просторової організації території базовані на:

  • врахуванні існуючої мережі вулиць та проїздів;
  • врахуванні планувальних рішень схеми планування території Одеської області та Роздільнянського району;
  • взаємозв’язках планувальної структури проєктних рішень з планувальною структурою існуючої забудови;
  • побажань та вимог замовника – Лиманської селищної ради, платника, визначених у завданні на розроблення ДПТ та у ході робочих нарад під час роботи над проєктом;
  • врахуванні інтересів власників суміжних земельних ділянок.

Планується до будівництва та експлуатації автозаправний комплекс, що включає:
– багатопаливну автозаправну станцію ( тип А ІІ середньої місткості резервуарів – 60 м³, кількість заправок на годину – не більше 150 (рідке паливо нафтового походження); тип Г І малої місткості резервуарів – 10м³, кількість заправок на годину – не більше 40 (скраплений вуглеводородний газ пропан-бутан (СВГ));
– шиномонтаж на 1 пост;
– магазин.

В’їзди-виїзди на територію комплексу передбачені роздільними: в’їзд здійснюється з південно-західного кута ділянки АЗС з вул. Гагаріна, виїзд – північно-західного кута ділянки АЗС на вул. Гагаріна.
Проєкт МД та Звіт про СЕО до документу державного планування здійснив процедуру СЕО у квітні 2020 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Копирование контента запрещено!!!