fbpx
 

Новости Нова послуга від проєктного бюро БАЗИС — післяпроєктний моніторинг

20.07.20200

Відтепер проєктне бюро БАЗИС надає послуги зі здійснення післяпроєктного моніторингу наслідків виконання документа державного планування на довкілля, у тому числі для здоров’я населення.

Статтею 17 «Моніторинг» Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» передбачається, що:

1. Замовник у межах своєї компетенції здійснює моніторинг наслідків виконання документа державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, один раз на рік оприлюднює його результати на своєму офіційному веб-сайті у мережі Інтернет та у разі виявлення не передбачених звітом про стратегічну екологічну оцінку негативних наслідків для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, вживає заходів для їх усунення.

2. Порядок здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, затверджує Кабінет Міністрів України.

Такий порядок ще не затверджений, але строк деяких документів державного планування вже потребує виконання цієї вимоги.

Пройшовши курс з підвищення кваліфікації за темою: «Післяпроєктний моніторинг: основи організації та проведення» за підтримки Міністерства енергетики та захисту довкілля України, надаємо послуги з консультування зі здійснення вищезгаданого моніторингу та саме здійснюємо моніторинг наслідків виконання документу державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення.

Автор - Директор ПБ "БАЗИС" Суровый Григорий Вадимович
Автор - Директор ПБ "БАЗИС" Суровый Григорий Вадимович

Просмотров: 172

Оставьте свой отзыв

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

https://pb-bazis.com/wp-content/uploads/2018/08/базис-120см-на-50см.png

Проектное бюро «БАЗИС». Все права сохранены.

error: Копирование контента запрещено!!!