fbpx

Базис

Науково-практичний семінар “Реалізація ГІС містобудівного кадастру на продуктах OpenSourse”

5 березня 2020 року спеціалісти нашого проєктного бюро “Базис” прийняли участь у науково-практичному семінарі “Реалізація ГІС містобудівного кадастру на продуктах OpenSourse”.

Головний архітектор Суровая Олеся виступила з темою “Синхронізація профільних геопросторових даних з базою даних електронного каталогу служби містобудівного кадастру”

Посилання на презентацію семінару.

 

Відео доповіді можна переглянути тут:

Презентацію доповіді можна переглянути за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/1B34sc_tOmsVBDXj1ptSkoy3CrxLpuGtQ/view

Професійний та коректний геопортал містобудівного кадастру має бути результатом реалізаціі принципу відкритості та повноти даних. Проблематика полягає в тому, що відсутнє розуміння роботи та мети МБК – яким у результаті він має бути?

Більшість реалізованих геопорталів МБК нагадує веб-ресурс, нажаль. Каталоги баз даних відсутні, процес отримання даних у відповідних форматах та їх склад не визначений (мається на увазі службами МБК), отримані дані підлягають трудомісткому процесу обробки перед заповненням МБК.

Яким буде МБК – залежить від якості даних, професіоналізму розробників містобудівної документації та кваліфікації фахівців служби МБК. Про все це і не тільки, дивіться у відео-матеріалах за посиланням:

https://www.youtube.com/channel/UCTjQN1KbrA_PZpKhSLi8rTQ?app=desktop

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Копирование контента запрещено!!!